O NAS

FH Woźniak to rodzinna firma zajmująca się dystrybucją oraz uprawą owoców. Naszą domeną są jabłka, gruszki oraz borówki w różnych odmianach. Oprócz wysokiej jakości owoców z własnych upraw posiadamy szerokie grono sprawdzonych dostawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Nasza lokalizacja to największe zagłębie sadownicze w Polsce, a nasz zasięg to obecnie zarówno rodzimy rynek polski jak i rynek europejski czy azjatycki. W Gospodarstwie Sadowniczym Woźniak Wojciech uprawiamy owoce na powierzchni 23 hektarów. Dominują w nim nasadzenia: jabłoni 17ha oraz 5,5 ha borówek. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości owoce z tradycyjnych upraw oraz owoce z certyfikatem ekologicznym.

W związku ze stale rosnącą liczbą zamówień, poza własnym magazynem i sześcioma komorami chłodniczymi o łącznej pojemności 650 ton, dzierżawimy dodatkowe komory o pojemności 360 ton. Dzięki doskonałej jakości dystrybuowanych towarów oraz elastyczności w działaniu grono naszych odbiorców stale rośnie a nasz asortyment stale się powiększa.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nasza wydajność sortownicza to aż 2 tony na godzinę, a magazyny i chłodnie pozwalają nam być do Państwa dyspozycji przez okrągły rok. Naszym klientom gwarantujemy wyselekcjonowany asortyment, oraz efektowne konfekcjonowanie według indywidualnych preferencji. Stosujemy wyłącznie opakowania wysokiej klasy spełniające światowe standardy, dzięki czemu owoce zachowują swoje walory przez cały okres przechowywania. Transport odbywa się za pośrednictwem profesjonalnych firm transportowych z dużym doświadczeniem. Są to wyłącznie firmy, z którymi współpracujemy od lat, aby dostarczany do Państwa towar był zawsze w idealnym stanie i zawsze na czas.